S námi prodáte a nic neplatíte. Realitní kancelář pro okres Frýdek-Místek, Ostrava, Karviná, Nový Jičín a okolí

11 důvodů, proč prodávat s RK 360°

                                                                              

1. Pomůžeme Vám s nacenění Vaší nemovitosti

K nacenění nemovitosti nepoužíváme online kalkulačky, které Vám řeknou orientační cenu, ale vycházíme z mnoha skutečností, aby Vaše nemovitost měla skutečně reálnou, optimální cenu, neprodávala se dlouho a zároveň, aby se neprodala pod cenou. Jsme schopni Vám dát užitečné tipy, jak svou nemovitost prodat za vyšší cenu.

2. Home staging

Pokud chcete opravdu zaujmout, je dobré Vaši nemovitost připravit. Dáme Vám rady a tipy. Home staging je příprava nemovitosti v tom nejlepším světle. Díky home stagingu se navýší cena o několik % a urychlí prodej nemovitostí. Jsme schopni zajistit i digitální home staging. 

3. Marketing

Maximální zviditelnění Vaší nemovitosti na webu - Vaši nemovitost umístíme na hlavní realitní placené weby, kde je budeme v časových intervalech topovat, aby vždy byla v popředí před ostatními nabídkami podobného tipu. Dále k zviditelnění používáme marketingové nástroje jako například sociální sítě, Google AdWords a Seznam Sklik. Remarketing - určitě znáte, něco vyhledáváte na internetu a najednou se Vám zobrazují Vámi hledané výrobky nebo služby všude možně po webu, kde se nacházíte. Tuto službu nabízíme pro naše klienty. Nemovitosti, které máme v nabídce, se nabízí podle kriterií, které zákazník zrovna vyhledává. Je to velké +

4. Pracujeme s databází poptávajících

Vaši nemovitost budeme aktivně nabízet potencionálním zájemcům, kteří poptávají podobnou nemovitost.

5. Právní servis

Zajistíme právní servis a advokátní úschovu a veškerou administrativu s převodem nemovitosti: sepsání kupní smlouvy, právní úschovy, převod na katastru, družstvu, převod energií, případné nestandartní úkony s prodejem nemovitosti a to vše ZDARMA!

6. Virtuální prohlídka 360°

Eliminujeme nežádoucí prohlídky a Váš čas. S pohodlí domova si může klient projít Vaši nemovitost.

7. Vytvoříme kvalitní fotodokumentaci

Hraje klíčovou roli při prodeji.

8. Fotky dronem

Nechte potencionální klienty se podívat na Vaši nemovitost z ptačí perspektivy.

9. Půdorysy

Díky půdorysu má klient možnost se rozhodnout, zda mu dispozičně vyhovuje Vaše nemovitost, tím eliminujeme nežádoucí prohlídky.

10. Zajistíme vyklizení nemovitosti

Tato služba je zpoplatněna dle rozsahu práce.

11. Vlastní stránka nemovitosti

Zařídíme vlastní web nemovitosti, pokud se jedná o zajímavý projekt.

Máte zájem o bezplatnou konzultaci ohledně prodeje nemovitosti? Zanechte nám zprávu nebo zavolejte 777 220 135, ozveme se Vám zpět. Naše realitní kancelář působí v Moravskoslezském kraji: Frýdek-Místek, Frýdlant Nad Ostravicí, Ostrava, Třinec, Český Těšín, Jablunkov, Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Havířov, Karviná, Orlová a okolí...

Kde inzerujeme?